KONST / Litografier / Färglitografier 6205022
nr 620 5022
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st. Berndt Wennström (f. 1945), numrerade, 32x26
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 januari 2010
kl 17:26:58
700 kr
550 kr
650 kr
750 kr
1.200 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
1.300 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström